2013.03.07. Sikeres programokról, Düsseldorf

Nemzeti Külgazdasági Hivatal Enterprise Europe Network osztálya által társrendezett Sikeres K+I Európában: 5. Európai partnerközvetítő című rendezvény

Az észak-rajna-vesztfáliai Enterprise Europe Network hálózat támogatásával már ötödik alkalommal kerül megrendezésre a nemzetközi partnerközvetítő rendezvény, melyen új K+F partnerek és új pályázati ötletek megismerésére nyílik lehetőség a hamarosan induló HORIZON 2020 keretében beadandó K+F pályázatokhoz. A rendezvényen több olyan cég/vállalkozás képviselői is részt vettek, amelyekkel a Miskolci Egyetem CriticEl projekt megvalósítása érdekében együttműködhet, illetve együttműködést készíthet elő. A projekt keretében két jövőbeli projekt ötletet bemutattunk további együttműködések kialakítását kezdeményeztük. A rendezvény alkalmas volt a CriticEl projekt Európai szintű szakmai bemutatkozására is. A rendezvényen a projekt megvalósítói közül Dr Gombkötő Imre projekt menedzser és Dr. Nagy Sándor vett részt.