2013.szeptember 27. – Kutatók Éjszakáján a CriticEl program

A hagyományosan sok érdeklődőt vonzó programról  2013. szeptember 24.-én tartottak sajtótájékoztatót  a Miskolci Egyetemen. Az  eseményen  Prof. Dr. Kékesi Tamás tudományos és nemzetközi  rektor-helyettes szólt elsőként  a sajtó képviselői előtt hangsúlyozva, milyen jelentős szerep jut az eseménynek az egyetemi munka megismertetésében a tudományok népszerűsítésében, hiszen nem csupán Miskolcról, de szerte a régióból is érkeznek vendégek. Dr. Madarász Tamás egyetemi docens, a bemutatkozó TÁMOP- programokról, egyebek között a CriticEl-ről is szólt, Dr. Szabó Tamás egyetemi docens pedig,a különböző karok bemutatói között tallózott.

A CriticEl projekt is jelen volt érdekes kísérletekkel illetve a projekt keretében meghirdetett vetélkedővel a Miskolci Egyetem által szervezett rendezvényen. A standokat több százan látogatták, köztük nagy számban a régió középiskolásai.