Változás a publikációk köszönetnyilvánító szövegében – Miskolc, 2013.05.15.

Tájékoztatunk minden tisztelt CriticEl megvalósítót és partnereiket, hogy a Miskolci Egyetemen hamarosan lezáruló Kutatóegyetemi pályázat fenntartási időszakára való tekintettel a CriticEl projektben megvalósított publikációk esetében az alábbi köszönetnyilvánítást szükséges megjelenttetni:

A tanulmány/kutató munka a TÁMOP-4.2.2.A-11/1/KONV -2012-0005 jelű projekt részeként, a Miskolci Egyetem stratégiai kutatási területén működő Fenntartható Természeti Erőforrás Gazdálkodás Kiválósági Központ tevékenységének részeként az Új Széchenyi Terv keretében az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális Alap társfinanszírozásával valósul meg"

The described work was carried out as part of the TÁMOP-4.2.2.A-11/1/KONV -2012-0005 project as a work of Center of Excellence of Sustainable Resource Management, in the framework of the New Széchenyi Plan. The realization of this project is supported by the European Union, cofinanced by the European Social Fund.”

A változtatást a Projekt Irányítási Kézikönyvben is átvezettük. Kérünk minden résztvevőt, hogy a jövőben ezt a szöveget használja!

Köszönettel!
CriticEl menedzsment