XXXI. Nemzetközi Ásványfesztivál – Miskolc, 2013.03.09.-10.

A hagyományos ásványfesztiválon a CriticEl project is megjelenik egy érdekes standdal.

Több mint három évtizede csodálják , adják és veszik, mutatják meg szakértő és amatőr érdeklődő tekintetek előtt, beszélnek  tudományos és ismeretterjesztő keretek között a Föld kincseiről a Miskolci  Nemzetközi Ásványfesztiválon. Immáron harmincegyedik a sorban az, amely  március 9-én nyitja meg kapuit a Miskolci Egyetemen, ám első alkalommal kerülnek egy program részeként a nagyközönség elé az úgynevezett kritikus elemek.

Információkkal, háttéranyagokkal, nem kevés látnivalóval minden érdeklődőt várnak a projekt megvalósítói a CE –Kritikus elemek standján a 31. Miskolci Nemzetközi Ásványfesztiválon 2013. március 9-én és 10-én.